Apartmán Sára

ADRESA: byt číslo 1, ulice Untere Sonnleiten 11, Hinterthal, Maria Alm, Salzbursko

Byt se nachází v apartmánovém domě u nástupní stanice šestisedačky v Hinterthalu, která je součástí vyhlášené lyžařské oblasti Höchkonig. Čili pěšky za lyžováním bez nutnosti použít auto. Maximální počet pro tento apartmán je 6 osob (ideální pro 4 osoby, v pohodě 5 osob, max 6 osob). V apartmánu je patrová dvoupostel, jedno samostatné lůžko, jedna rozkládací dvoupostel – letiště a jedna stahovací postel. Ve vedlejším apartmánovém domě, který je vzdálen cca 50 metrů, jsou k dispozici 2 stejné apartmány Sofie a Zuzka o stejné velikosti, rozmístění pokojů a počtu osob.

Byt má rozlohu 40 m2 + 10 m2 ( balkon-terasa ).

Byt je v prvním patře apartmánového domu. Byt má samostatnou chodbu, koupelnu s vanou + WC, samostatnou kuchyň s jídelním stolem pro 3 osoby,samostatnou ložnici a obývací pokoj s lůžky, ze kterého je vstup na balkon – terasu.

Z terasy je překrásný výhled na skalní masiv Steinernen Meer – Kamenné moře.

Vybavenost bytu:

– obývací pokoj s lůžky, jídelním stolem, rohovou lavicí, TV + DVD ( včetně velké zásoby filmů a pohádek ), společenské hry, Hi-Fi věž s rádiem a CD

– samostatnou ložnici s patrovou postelí a samostatným lůžkem

– samostatná kuchyň je vybavena ledničkou s mrazákem, 4 plotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem a dostatečným množstvím nádobí

– koupelna s vanou ( se zástěnou ) a WC – v celém bytě je dostatek úložného prostoru

– balkon s lavicí, stolem a židlemi s potahy

neomezené WIFI připojení

Vybavenost domu:

– přímo pod bytem (jedno patro) se nachází sauna s velkou odpočívárnou a sprchami

– vlastní parkovací místo k bytu (dostatek parkovacích míst přímo u domu i v zimním období)

– lyžárna se sušáky na lyžařské boty

– v přízemí domu je prádelna (za poplatek) a sušárna.

K apartmánovým domům je bezproblémový příjezd (i v zimním období) po „rovině“ bez serpentin a převýšení – „klidný dojezd po celý rok“.