Apartmán Sofie

ADRESA: byt číslo 1, ulice Untere Sonnleiten 7, Hinterthal, Maria Alm, Salzbursko

Byt se nachází v apartmánovém domě u nástupní stanice šestisedačky v Hinterthalu, která je součástí vyhlášené lyžařské oblasti Höchkonig. Čili pěšky za lyžováním bez nutnosti použít auto. Maximální počet pro tento apartmán je 6 osob (ideální pro 4 osoby, v pohodě 5 osob, max 6 osob). V obývacím pokoji je jedna stahovací dvoupostel – letiště a jedna rozkládací pohovka. V kuchyni jsou 2 rozkládací křesla určená pro spaní.Tento apartmán je ideální pro skupiny, které chtějí spát odděleně, každý ve své místnosti (4 v obyváku a 2 v kuchyni). V tomto apartmánovém domě se nachází ve druhém patře apartmán Zuzka.Ve vedlejším apartmánovém domě, který je vzdálen cca 50 metrů, je k dispozici apartmán Sára o stejné velikosti, rozmístění pokojů a počtu osob.

Byt má rozlohu 40 m2 + 10 m2 ( balkon-terasa ).

Byt je ve zvýšeném přízemí apartmánového domu. Byt má samostatnou chodbu, koupelnu se sprchovým koutem + WC, samostatnou kuchyň s jídelním stolem pro 2 osoby a rozkládacími křesly, obývací pokoj s lůžky, ze kterého je vstup na balkon – terasu.

Z terasy je překrásný výhled na skalní masiv Steinernen Meer – Kamenné moře.

Vybavenost bytu:
– obývací pokoj se 4 lůžky, jídelním stolem, židlemi, TV + DVD ( včetně velké zásoby filmů a pohádek ), společenské hry, Hi-Fi věž s rádiem a CD

– samostatná kuchyň je vybavena ledničkou s mrazákem, 2 plotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, toustovačem a dostatečným množstvím nádobí. V kuchyni jsou 2 rozkládací křesla určená pro spaní.

– koupelna se sprchovým koutem a WC – v celém bytě je dostatek úložného prostoru

– balkon se stolem a židlemi s potahy

– Smart TV

– neomezené WIFI připojení

Vybavenost domu:

– v suterénu domu se nachází místnost s ping-pongovým stolem (síťka a pálky jsou v apartmánu)

– vlastní parkovací místo k bytu ( dostatek parkovacích míst přímo u domu i v zimním období )

– v suterénu je lyžárna s policemi pro lyžařské boty

– v suterénu domu je prádelna (za poplatek) a sušárna

K apartmánovým domům je bezproblémový příjezd ( i v zimním období ) po „rovině“ bez serpentin a převýšení – „klidný dojezd po celý rok“.